بازدید از دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران ۳ واقع در منطقه صفادشت "وابسته به جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی"

بازدید نماینده ی شهرستانهای ملارد، قدس و شهریار ازامکانات و فضای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران ۳ واقع در منطقه صفادشت

۱۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۸:۱۶ کد : ۳۲۴۱ آموزشی تاپ خبر
مهندس محمودی شاه نشین " نماینده شهر قدس، شهریار، ملارد و صفادشت "، به همراه جمعی از مدیران و هیئت های همراه روز شنبه ۱۹ آبان ماه از امکانات و فضای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران ۳ واقع در منطقه صفادشت " وابسته به جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی " بازدید کردند.
بازدید نماینده ی شهرستانهای ملارد، قدس و شهریار ازامکانات و فضای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران ۳ واقع در منطقه صفادشت

مهندس محمودی شاه نشین " نماینده شهر قدس، شهریار، ملارد و صفادشت "، به همراه جمعی از مدیران و هیئت های همراه روز شنبه 19 آبان ماه از ازامکانات و فضای آموزشی دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران 3 واقع در منطقه صفادشت " وابسته به جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی " بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی روز شنبه 19 آبان ماه، مهندس محمودی شاه نشین" نماینده شهرستانهای قدس، شهریار و ملارد"، مهندس سلطانی" معاون محترم فرماندار ملارد "، مهندس انصاری " بخشدار محترم صفادشت "،مهندس محمد رضایی "عضو شورای روستای امیرآباد صفادشت "،مهندس حسینی " رییس شورای شهر صفادشت "و دکتر سعیدیان راد " رییس جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی " به همراه جمعی از مدیران و هیئت های همراه جهت بازدید و هم اندیشی در خصوص توسعه ی مرکز آموزش علمی کاربردی واحد تهران 3، در آن محل حاضر شدند. در این بازدید ابتدا جناب آقای قریب نواز رییس مرکز، گزارشی از روند فعالیتها، سوابق و عملکرد ده سال گذشته ی مرکز ارائه داده و در خصوص کاستیها و ملزومات استمرار حیاط این مجموعه مواردی را طرح کردند. همچنین دکتر سعیدیان راد رییس محترم جهاد دانشگاهی واحد علامه نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان توضیحاتی در باب راه اندازی مرکز رشد واقع در یوسف آباد قوام و نیزطرحهای توسعه ی مبتنی بر فناوریهای نوظهور ارائه داده و درخواست مساعدت کردند. در همین راستا با تماس تلفنی نماینده محترم با یکی از مدیران جهاد دانشگاهی، مقرر شد در خصوص ایجاد شهرک فناوری، اقدامات لازم معمول شده و فرمانداری و شهرداری منطقه نیز نهایت مساعدت را مبذول دارند.

در ادامه مهندس محمودی شاه نشین ضمن ابراز تعجب و خوشنودی از وضعیت ظاهری مرکز و تجمیع حجم بالایی از امکانات سخت افزاری و نیروی انسانی در منطقه ی عمدتاً فقیر صفادشت و با یاد آوری خدمات فرهنگی و آموزشی مرکز در طول ده سال گذشته به نحوی که بخش بزرگی از مقامات و مدیران محلی در لیست فارغ التحصیلان همین مجموعه محسوبند، ابراز داشتند علیرغم همه ی سختیها باید این مرکز همچنان سر پا مانده و به خدمات آموزشی خود ادامه دهد و بر عهده ی یکایک مسولین شهری است تا در حد بضاعت خود نسبت به تجهیز و توسعه ی مرکز مساعدت نمایند. در همین راستا خود نیز راسا قرار ملاقاتی با جناب آقای دکتر امید تعیین کرده و ضمن آن از ایشان خواهم خواست تا در تعریف رشته های آموزشی برای این مرکز جایگاه و نیاز منطقه ای آنرا محوظ دارند. همچنین آقای مهندس محمودی شاه نشین با اشاره به روند تغییر مسیر نیازهای اموزشی کشور و برنامه های توسعه که بر مهارت محوری تاکید دارند، از مجموعه خواستند در کنار آموزشهای بلند مدت، در حوزه ی آموزشهای مهارتی در قالب دوره های کوتاه مدت نیز گام بردارند. و خطاب به معاون محترم فرماندار و اعضای شوراهای شهرستان تاکید داشتند تا برای مهارت آموزی کارکنان خود با مرکز آموزش تهران 3 همکار نمایند .

 

 

 

 

 

 

 

 

کلید واژه ها: بازدید مهندس محمودی شاه نشین دانشگاه علمی کابرید واحد تهران 3


نظر شما :