اولین رویداد تخصصی حوزه پوشاک (الگو)

بهمن ماه ۱۳۹۸ – دانشگاه علامه طباطبایی
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۰ کد : ۱۵۷۶۹ عمومی تاپ خبر ستفا

اولین رویداد تخصصی حوزه پوشاک (الگو) باهدف : نوآوری در بازاریابی آنلاین، ارائه تجربیات متخصصان این حوزه، شبکه سازی و برگزاری کارگاه آموزشی، روز یکشنبه مورخ ۲۷ بهمن ماه سال جاری با همکاری جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی، سازمان فناوری اطلاعات ایران (فاوا)، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، انجمن علمی MBA دانشگاه علامه، گروه پاتکو و شرکت سنجاق در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه واقع در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد علامه، نخستین دوره از این رویداد با عنوان " نوآوری در بازاریابی با محوریت کسب و کارهای آنلاین در حوزه پوشاک "و با هدف توانمند سازی مخاطبان و علاقه مندان به حوزه های برندسازی، فروش و بازاریابی آنلاین، روز یکشنبه مورخ 27 بهمن ماه سال جاری در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می گردد. در این رویداد فرصتی فراهم خواهد شد تا شرکت کنندگان بتوانند رزومه خود را در اختیار حامیان و تیم الگو قرار بدهند و از این طریق تجربه بهتری از شبکه سازی را تجربه کنند. همچنین کانترهایی برای مشاوره شغلی فراهم شده است تا شرکت کنندگان بهتر بتوانند در زمینه های مختلف کسب و کار مشاوره بگیرند.

برنامه های اجرایی این رویداد عبارتند از :

  1.  دریافت رزومه از شرکت کنندگان و معرفی آنان به استارتاپ ها و شرکت های حاضر در رویداد برای مصاحبه کاری
  2.  بازدید از دیجی کالا : شرکت کنندگان میتوانند با ثبت نام قبلی در این بازدید شرکت کنند. در روز رویداد زمانی برای ثبت نام اختصاص داده خواهد شد.
  3.  مشاوره شغلی : کانترهایی برای مشاوره شغلی شرکت کنندگان تدارک دیده شده است. همچنین میهمانان و سخنرانان رویداد نیز جهت مشاوره در زمان شبکه سازی حاضر هستند.
  4.  دریافت فایلهای ارائه، ویدیو و عکس های این رویداد
  5.  شبکه سازی و پرسش و پاسخ : در زمان پذیرایی و استراحت حاضرین میتوانند با شرکت کنندگان، حامیان و سخنرانان رویداد ارتباط و تعامل برقرار کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به سایت http://bit.ly/olgooevent  و صفحه ایوند  http://bit.ly/olgooevent1  مراجعه فرمایند.

مکــــان: اتوبان شهید همت- دهکـــده المپیک- میـــدان ورزش دانشگاه علامه طباطبائی- دانشکده مدیریت و حسابداری

زمان : 27 بهمن ماه 1398

 

کلید واژه ها: اولین رویداد تخصصی حوزه پوشاک (الگو) گردهمایی کسب و کارهای دیجیتال، کارآفرینان و استارتاپ ها


نظر شما :